*
Auction In Europe Openbare veilingen in Europa
1509293  Objecten in de archieven
1482  Objecten te koop
2866  Foto's
*
  Cataloog

Antiques auction

Waar: A.E.K.O.
Internetsite: http://auction-in-europe.com

 Von : 31 May 2010
 Tot : 01 Jun 2010

Klik op de referentie om de informatiefiche te raadplegen.

Ref:     Artiest:

[ Vorige ]  [ Alles zien ]

Ref:  0530
Schatting: 60/75€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 borden van Imariporselein, 18de eeuw.<br/>1 met haarscheur,
Ref:  0531
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Landschap met een visser op een brugje<br/>Japanse zijdeschildering<br/>50 x 85 cm
Ref:  0532
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bord van Chinees exportporselein, 18de eeuw, diam. 24.5 cm.
Ref:  0533
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Draak van Chinese keramiek in de stijl van Tang, H: 22 cm.
Ref:  0534
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Neksteun van Chinees porselein<br/>19e eeuw, b: 15 cm
Ref:  0535
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 kannetjes van Japans Aritaporselein, ca. 1730; <br/>2 kopjes met schotels toegevoegd.
Ref:  0536
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 sculpturen in speksteen.<br/>H = 7,5 cm
Ref:  0537
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
8 schoteltjes en 5 kopjes <br/>van Japans porselein, 19e eeuw
Ref:  0538
Schatting: 100/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vaasje van blauw porselein, China, ca 1920. H = 11 cm
Ref:  0539
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Diepe kom met slibversiering, China, 13e eeuw, diameter: 17 cm
Ref:  0540
Schatting: 120/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vierkante sierkom met Japanse & Chinese sierelementen, b: 15 cm
Ref:  0541
Schatting: 120/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 Vaasjes van Satsumaporselein, China, ca 1920. H = 18 cm
Ref:  0542
Artiest: Van Tuerenhout Jef (° Mechelen 1926)
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Leewin met welp, ets gesigneerd Jef Van Tuerenhout, 16/30, 46 x 30 cm.
Ref:  0543
Schatting: 100/125€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
3 bundels met foto's van antieke meubelen en houtsnijwerk
Ref:  0544
Artiest: Somville Roger (Geboren te Schaarbeek in 1923)
Schatting: 250/300€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Kleurrijke vrouw, lithografie gesigneerd Somville, 23/25, 76 x 57 cm.
Ref:  0545
Schatting: 250/300€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vrouw in het rood, lithografie getekend Somville, 4/50, 76 x 57 cm.
Ref:  0546
Artiest: Cobbaert Jan (Heverlee 1909 - Kessel - lo 1995)
Schatting: 400/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Solitude, kleurenlitho, artiestenproef, gesigneerd Jan Cobbaert, 76 x 56 cm.
Ref:  0547
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Opticaprent met de voorstelling van de maand februari<br/>Duitsland, uitgegeven door M. Engelbrecht, 18de eeuw.
Ref:  0548
Artiest: Smolders Paul (Oostmalle 1921 - Berchem 1997)
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Lot van twee litho'sgesigneerd Paul Smolders<br/>Kleurenlitho met een jonge vrouw met rode hoed, 92/160, 48 x 40 cm en een litho van een jonge zittende vrouw, 60/60, 35 x 26 cm.
Ref:  0549
Schatting: 175/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Interieur van een boerderij met de boer en zijn kinderen,<br/>Kleurenets<br/>van Franky Scolen<br/>51 x 62 cm
Ref:  0550
Schatting: 400/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Samenzijn, kleurenlitho gesigneerd Jan Cobbaert, 22/59, 76 x 56 cm.
Ref:  0551
Artiest: Asada Hiroshi (1931 - 1997)
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Rustieke Japanse vrouw<br/>mezzotint, epreuve d'artiste, gesigneerd Asada, 17 cm x 33 cm
Ref:  0552
Artiest: Madou Jan Baptiste (Brussel 1796 -St Joost Ten Node 1877)
Schatting: 600/800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Jean-Baptiste Madou, La vie des peintres de l'école Flamande et Hollandaise, 1842.<br/>Compleet exemplaar van deze zeldzame bundel met 20 originele lithografiën; één van de belangrijkste werken van Madou. Waterschade
Ref:  0553
Schatting: 200/250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
De goede en de slechte dood<br/>2 ingekleurde staalgravures, 19e eeuw
Ref:  0554
Artiest: Monteyn Jan (Belgische kunstenaar)
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
De onbekende monnik in Saigon<br/>Ets 2/6 eigendruk, met een opdracht, 1966, 54 cm x 42 cm
Ref:  0555
Schatting: 300/400€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
De Blijde intrede van Leopold I, twee lithografiën van Lauters en Madou in originele mahoniehouten lijsten, ca. 1840, 96 x 80 cm (met lijst)
Ref:  0556
Artiest: Soulas François ((° 1932))
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Reeks van 6 etsen met zichten van het meer van Sologne, <br/>uitgave op 40 exemplaren op velijnpapier, gesigneerd Soulas binnen en buiten de plaat, 21 x 27 cm.
Ref:  0557
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Paar borden van handgeschilderd aardewerk met twee boren en twee boerinnetjes. Céramiquefabriek Maastricht. Op de rectozijde van één exemplaar staan enkelz schetsjes van de decorateur
Ref:  0558
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Diepe kom van 'Terre de Namur', omstreeks 1800<br/>diameter: 17 cm
Ref:  0559
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Fraai pauwenstaart bord van Delfts aardewerk, gemerkt De Porceleyne Klauw, nr. 300, diam. 36 cm. ca. 1750.
Ref:  0560
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Paar gedekselde vazen<br/>van blauw aardewerk, goud gehoogd in de stijl van Boch<br/>h: 41 cm
Ref:  0561
Schatting: 50/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bord met bloemen waarrond een geel/blauwe rand<br/>van veelkleurig handgeschilderd aardewerk<br/>Brugge
Ref:  0562
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Diepe kom van porselein, Arabië, 19e eeuw, diameter: 21 cm
Ref:  0563
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Olielampje van terra cotta<br/>b: 9 cm
Ref:  0564
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Koffiepot van handgeschilderd porselein met bloemdecor, gemerkt Meissen, 19de eeuw, H: 26 cm.
Ref:  0565
Schatting: 125/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Twee diepe kommen van veelkleurig porselein, zogenaamd 'Amsterdams bont', 18de eeuw (1 met haarscheur)
Ref:  0566
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Paar kommen van keramiek, <br/>Löwenstoft, 18de eeuw diam; 14 cm.; <br/>Bordje diam. 16 cm. toegevoegd.
Ref:  0567
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Muziekspelend gezelschap groep van handgeschilderd porselein in de trant van Samson, H: 26 cm.
Ref:  0568
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Grote gedekselde vaas <br/>van grijs/bruin steengoed, h: 40 cm<br/>Friburg? 1904
Ref:  0569
Schatting: 200/250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Gedekselde vaas en siervaas<br/>van Delfts blauw/wit aardewerk met bloemendecor versierd<br/>gemerkt de porseleinen bijl, ca 1730
Ref:  0570
Schatting: 150/180€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Grote vaas van porselein, Royale Kopenhagen, H = 33 cm
Ref:  0571
Schatting: 120/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
4 schoteltjes en 8 kommetjes van chinees porselein met een capucijndecor, ca. 1800
Ref:  0572
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vaas<br/>van keramiek<br/>Scandinavisch design,<br/>Gesigneerd: Erund Spank, gedateerd: 1955.<br/>H = 17 cm
Ref:  0573
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Lot van twee 18de eeuwse borden: <br/>één van Delfts aardewerk met herstellingen en een bord van Chinees porselein uit de Kang Shi periode, diam. 23 cm.
Ref:  0574
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
3 borden van polychroom Delfts aardewerk,
Ref:  0575
Schatting: 220/250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Panter<br/>van craquelé aardewerk, Villeroy & Boch, h: 39 cm
Ref:  0576
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 wapenborden van porselein, Frankrijk, Samson, 19de eeuw, diameter: 23,5 cm
Ref:  0577
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vaasje van veelkleurig handgeschilderd porselein veriserd met galante gezelschappen , en bronzen montuur in de stijl van Sèvres. H = 25 cm
Ref:  0578
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 vazen<br/>van porselein, Vieux Bruxelles, 19e eeuw<br/>h: 14 cm
Ref:  0579
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
ca 28-delig koffie en theeservies<br/>van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein<br/>naar de modellen van Buffon.
Ref:  0580
Schatting: 500/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Kroonluchter met 5 lichten<br/>en 2 applieken van porselein
Ref:  0581
Schatting: 600/800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Mazarinluchter met 6 lichten<br/>van brons
Ref:  0582
Schatting: 400/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 applieken<br/>van brons in Lodewijk XVIstijl<br/>H = 70 cm
Ref:  0583
Schatting: 850/950€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Sac à perles van kristal
Ref:  0584
Schatting: 600/800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Friese stoelklok<br/>met spellegang en wekker
Ref:  0585
Schatting: 800/1000€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Commode met drie laden van eikenhout, omgeving van Luik, Transitionstijl, ca. 1780
Ref:  0586
Schatting: 125/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Haardscherm <br/>van verguld hout
Ref:  0587
Schatting: 5000/6000€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Landelijke tafel met 2 schuifbare planken en 1 lade+ 2 originele bankjes<br/>van kersenhout<br/>Frankrijk, Champagnestreek, 19de eeuw.<br/>L = 2,80 meter
Ref:  0588
Schatting: 400/500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Tweedeurskast van geprofileerd eikenhout, Noord-Frankrijk, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw.
Ref:  0589
Schatting: 400/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Fraaie credens<br/>van rijkelijk gesneden eikenhout, <br/>Frankrijk, Neo - Barokke tijdvak, 19de eeuw.
Ref:  0590
Schatting: 1000/1250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Uittrekbare tafel en 8 stoelen<br/>van rijkelijk gesneden eikenhout.<br/>Frankrijk, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw.
Ref:  0591
Schatting: 800/1000€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Tweedeurskast<br/>van eikenhout,<br/>Noord - Frankrijk, 18de eeuw.<br/>H = 235 cm
Ref:  0592
Schatting: 650/800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bibliotheekkast <br/>van rijkelijk gesneden eikenhout<br/>Frankrijk, Napoleon III tijdvak, ca 1880
Ref:  0593
Schatting: 100/1250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Recammier<br/>van gezwart hout en textiel<br/>Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br/>opnieuw bekleed
Ref:  0594
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Lage salontafel van eikenhout met één lade in Lodewijk XIVstijl.
Ref:  0596
Schatting: 1500/2000€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Hoekkast met spiegel en zuiltjes<br/>van mahoniehout<br/>Nederland, Empiretijdvak, ca 1820
Ref:  0597
Schatting: 500/700€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vitrinekast<br/>van mahoniehout.<br/>Frankrijk, Restaurationtijdvak, ca 1830<br/>H = 131 cm
Ref:  0598
Schatting: 600/800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Jachtvitrinekast <br/>van rijkelijk gesneden eikenhout,<br/>Frankrijk, 19de eeuw.
Ref:  0599
Schatting: 500/700€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Grote spiegel van gesneden notenhout in regencestijl, Luik, omstreeks 1900, H: 245 cm.
Ref:  0600
Schatting: 300/400€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Fraai tafeltje<br/>van gesneden eikenhout ,<br/>Frankrijk, Neo-renaissance tijdvak, 19de eeuw.
Ref:  0601
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Cakestand<br/>van mahoniegekleurd beukenhout<br/>Engeland,
Ref:  0602
Schatting: 800/900€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Grote vitrinekast <br/>van rijkelijk gesneden eikenhout.<br/>Frankrijk, Neo- Barok, 19de eeuw.
Ref:  0603
Schatting: 60/75€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 stoelen<br/>Neo-Barok, 19de eeuw.<br/>met nieuwe lederen bekleding
Ref:  0604
Schatting: 500/700€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Salon bestaande uit een canapé, 2 armzetels en 6 stoelen van gesneden notenhout.<br/>Frankrijk, Napoleon III tijdvak, ca 1880
Ref:  0605
Schatting: 800/1000€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Commode met 3 laden,<br/>van orgelgebogen eikenhout.<br/>Luik, Lodewijk XVstijl, ca 1900.
Ref:  0606
Schatting: 3000/4000€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Eetkamer bestaande uit een tafel, 4 stoelen een vitrinekast en een commode <br/>van rijkelijk gesneden eikenhout.<br/>Luik, Régèncestijl, ca 1900.
Ref:  0607
Schatting: 400/500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bérgère<br/>van beukenhout in Régencestijl<br/>Afkomstig Kasteel Cornet de Pessant uit Achel
Ref:  0608
Schatting: 2250/2500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Deuxcorps van geprofilerd eikenhout, bovenaan voorzien van drie deuren, onderaan met twee deuren en drie laden, Ardenen, 18de eeuw, H: 250 cm.
Ref:  0609
Schatting: 1500/1800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Renaissance kistje<br/>van gestempeld leder,<br/>aan de binnenzijde op perkament <br/>een afbeelding van de Sybille en een<br/>hommage. Voorzien van een geheim bergvakje<br/>Engeland, gedateerd: 1631<br/>44 x 27 x 25 cm
Ref:  0610
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Paar bureaustoelen van mahoniehout in regencystijl met lederen zit
Ref:  0611
Schatting: 250/350€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vierdeurskast<br/>van eikenhout, Neo - Barok , 19de eeuw.<br/>
Ref:  0612
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Paar stoelen van mahoniehout in neo-gotische stijl met lederen zit, ca. 1880
Ref:  0613
Schatting: 250/300€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
6 stoeltjes<br/>van beukenhout met rieten zitting
Ref:  0614
Schatting: 1000/1250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Schoorsteenmantel met secretaire en 2 deuren<br/>van eikenhout, Streek Van Virton, 18de eeuw.
Ref:  0615
Schatting: 500/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Homme debout<br/>van fruithout<br/>Midden - Frankrijk, 18de eeuw.
Ref:  0616
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Armzetel van gesneden eikenhout<br/>Neo-Tudorstijl, Engeland, 19e eeuw
Ref:  0617
Schatting: 1000/1250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Fraaie commode<br/>van massief blanke mahonie,<br/>Lodewijk XVI tijdvak, ca 1765 - 1790.
Ref:  0618
Schatting: 100/125€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Salontafel van notenhout in Lodewijk XVIstijl
Ref:  0619
Schatting: 700/800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bahut van eikenhout met 2 deuren en 2 laden<br/>Maasland, Directoiretijdvak , ca 1800<br/>B: 152 cm
Ref:  0620
Schatting: 400/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bibliotheekkast<br/>van eikenhout, Neo - Renaissancetijdvak, 19de eeuw.
Ref:  0621
Schatting: 200/300€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Boer, lezend zijn krant bij de open haard<br/>olieverf op /doek, <br/>Gesigneerd: Bluym<br/>40 x 50 cm
Ref:  0622
Artiest: Theunissen Charles (As/Limburg, 1871 - Bosvoorde, 1948)
Schatting: 1600/1800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Impressionistisch landschap<br/>olieverf op doek, <br/>Gesigneerd: Theunissen Karel<br/>lichte stootschade, <br/>65 x 80 cm
Ref:  0623
Schatting: 600/700€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Jezus op de Koude Steen<br/>olieverf op paneel, Vlaamse school, 17e eeuw, 34 x 26 cm
Ref:  0624
Artiest: Van Den Seylbergh Jaak (Antwerpen 1884 - 1960)
Schatting: 300/400€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Openstaande poort in het begijnhof van Herentals<br/>olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: Van Den Seylberg J.<br/> 50 x 40 cm
Ref:  0625
Schatting: 1250/1500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Herderin drijft haar schapen in de stal;<br/>olieverf op doek, gemarroufleerd,<br/>Gesigneerd: Angeluy F.<br/>Gedateerd: 1912<br/>120 x 80 cm
Ref:  0626
Schatting: 400/500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Zicht op een dorp aan de Leie,<br/>Olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: Beaufort<br/>60 x 90 cm
Ref:  0628
Schatting: 600/800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Gevel in Genk, olieverf op doek, op rectozijde gesigneerd en gedateerd J. Van den Seylbergh, 1935, 66 x 58 cm.
Ref:  0629
Artiest: Van Belleghem Roger (hedendaags)
Schatting: 300/400€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Man met hoed, genaamd Gaston, olieverf op hardboard, gesigneerd Roger Van Belleghem, 26 x 18 cm.
Ref:  0630
Schatting: 800/1000€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Woudprocessie<br/>olieverf op doek, gesigneerd: Gofille Leopold<br/> 84 x 114 cm
Ref:  0631
Artiest: Broeder Max (° Turnhout 1903 - Tessenderlo 1973)
Schatting: 400/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Moeder met kind<br/>olieverf op doek, <br/>Gesigneerd: Broeder Max<br/>Gedateerd:1962, <br/>50 x 39 cm
Ref:  0632
Artiest: Miodrag Dordevic (° Joegoslavië 1936)
Schatting: 120/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Abstracte Op-Art compositie in geel en bruin, olieverf op papier, gesigneerd Miodrag, 42 x 58 cm.
Ref:  0633
Schatting: 150/175€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Paard met kar <br/>Olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: R. Tucker<br/>32 x 44 cm
Ref:  0634
Schatting: 100/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Abstracte Op-Art compositie in geel, groen en rood, olieverf op papier, gesigneerd Miodrag, 34 x 48 cm.
Ref:  0635
Artiest: Wallaert Gaston (Brussel °1889 - Hasselt 1954)
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bloemenstilleven, olieverf op doek, gesigneerd G. Wallaert, 58 x 48 cm.
Ref:  0636
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Calvadosstelletje van steengoed
Ref:  0637
Schatting: 100/125€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Grote kruik met 2 handgrepen<br/>van grijs/bruin Belgisch steengoed<br/>H = 65 cm
Ref:  0638
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 zuiltjes met ionische voluten<br/>van steengoed<br/>h: 83 cm
Ref:  0639
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Olie- en azijnstel<br/>van verzilverd metaal met 2 karaffen
Ref:  0640
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Decoratief bord van veelkleurig handgeschilderd aardewerk . Frankrijk, 19de eeuw. Doorsnede: 31 cm
Ref:  0641
Schatting: 200/250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Koffieservies op plateau<br/>van verzilverd metaal<br/>Italiaans design, '60
Ref:  0642
Schatting: 40/50€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Kapstok<br/>van eikenhout
Ref:  0643
Schatting: 100/125€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Paar kandelaars<br/>van verzilverd metaal, <br/>Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br/>H = 33 cm
Ref:  0644
Schatting: 400/500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Salongarnituur<br/>van rijkelijk gesneden hout in neo-rococo stijl met leder bekleed<br/>driezit, 2 fauteuils en een tafel
Ref:  0645
Schatting: 125/175€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Champagnekoeler<br/>van verzilverd metaal
Ref:  0646
Artiest: Fischer Julien (Brussel 1908 - Anderlecht 1989)
Schatting: 250/350€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Herfstschemering<br/>Olieverf op paneel,<br/>Gesigneerd: Fischer J.<br/>34 x 44 cm
Ref:  0647
Schatting: 50/70€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Lodewijk XVI tafel van eikenhout<br/>met marmeren blad
Ref:  0648
Schatting: 60/75€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Koffiepot + twee flessenonderzetters <br/>van verzilverd metaal
Ref:  0649
Artiest: Steven Fernand (Luik 1895 - Herstal 1955)
Schatting: 175/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
La mere du nord,<br/>Olieverf op hardboard,<br/>Gesigneerd: Fernand Steven, gedateerd: 1929<br/>Luikse kunstenaar, 20ste eeuw.<br/>23 x 29 cm
Ref:  0650
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Milieu de table<br/>van verzilverd metaal, Frankrijk, 19de eeuw.<br/>B = 49 cm
Ref:  0651
Schatting: 50/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Mooie damesetui voor snit en naad<br/>van verzilverd metaal in origineel etui.
Ref:  0652
Schatting: 100/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Winters landschap,<br/>Olieverf op doek,<br/>60 x 80
Ref:  0653
Schatting: 150/180€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Nocturne in Heverlee<br/>Olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: Jos Dufour<br/>44 x 48 cm
Ref:  0654
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Kaarsenpan in Art Nouveaustijl, van verzilverd metaal
Ref:  0655
Schatting: 150/175€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
5-delig Koffie en theeservies op plateau<br/>van verzilverd metaal.
Ref:  0656
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Zomers landschap, <br/>olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: Oversteyns J.<br/>59 x 78 cm
Ref:  0658
Schatting: 80/100€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Langs de oever<br/>Olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: Jacques Ca (Put)<br/>33 x 48 cm
Ref:  0659
Schatting: 60/90€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Twee verzilverde taartscheppen, een suikerstrooier en tafelschuimer <br/>van verzilverd metaal.<br/>Atelier: Christoffle
Ref:  0660
Artiest: Van Der Beek Cecilia (Mortsel 1932 - Wilrijk 1999)
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Stilleven met haring<br/>olieverf op doek, gesigneerd: Van der Beek Cecilia<br/>Belgische kunstenares, 20ste eeuw<br/>38 x 48 cm
Ref:  0661
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Foedraal voor een jachtgeweer<br/>van leder
Ref:  0662
Artiest: Nicolet Th. (Belgische school 20ste eeuw)
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Brugs zicht<br/>aquarel, Gesigneerd: Nicolet Th.<br/>25 x 33 cm
Ref:  0663
Schatting: 125/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Landschap met hoeve<br/>olieverf opp hard board <br/>Gesigneerd: Jordaens<br/>41 x 37 cm
Ref:  0664
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Drie flessen Pomerol Petrus cru exceptionel uit de '50 ger jaren
Ref:  0665
Schatting: 250/350€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Klein meisje op een terras<br/>impressionistisch schilderij, <br/>olieverf op doek, gemarouffleerd<br/>Gesigneerd: Jordan C;<br/>27 x 36 cm
Ref:  0666
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vijf flessen Pomerol Vhateau Pointeau la Fleur 1952 + 1 fles Saint-Emilion Domaine du Haut Peterabet 1953
Ref:  0667
Schatting: 180/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Tinnen kan, Frankrijk, 18de eeuw. H = 27 cm
Ref:  0668
Schatting: 150/175€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Stadsgezicht bij zonsondergang<br/>olieverf op doek, <br/>Gesigneerd: Reemans<br/>29 x 43 cm
Ref:  0669
Schatting: 200/250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Tinnen kan, Frankrijk, Nancy, Tingieter R.N. , meester in 1710: H = 33 cm
Ref:  0670
Artiest: Royer L (Belgische schilder rond 1900)
Schatting: 100/125€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Ardeens landschap<br/>olieverf op paneel<br/>Gesigneerd: L Royer
Ref:  0671
Schatting: 350/450€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Pelgrimsfles<br/>van tin met initialen N.L. , ca 1700, h: 24cm
Ref:  0672
Artiest: Pauwels J.H. (Belgische kunstenaar, 20ste eeuw)
Schatting: 150/175€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bloeiende bloesems<br/>olieverf op doek<br/>Gesigneerd: Pauwels J.H.<br/> 59 x 79 cm
Ref:  0673
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Driedelig koffieservies van tin in Empirestijl
Ref:  0674
Schatting: 400/500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Zicht op Venetië<br/>olieverf op hard board, onduidelijk gesigneerd, 1939, 51 x 64 cm
Ref:  0675
Schatting: 600/750€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Zuid - Duitse 'Alm'slede, Zwarte Woud, ca. 1900.<br/>Handgetrokken slede met rechthoekige groen beschilderde houten bak, versierd met rode accenten. Rood metalen onderstel en lange, omhooggebogen glijders met ijzeren beslag. Met zgn. 'spindel'riem. Spoorbreedte 69 cm.; 149 x 69 x 76 cm.<br/>Veiling van de collectie Museum 'La Diligence', Hessink, Zwolle, Hessink, 19-20 november 2004, lot. nr.356<br/>
Ref:  0676
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Sneeuwlandschap<br/>olieverf op doek<br/>Gesigneerd: Pauwels J.H.<br/> 59 x 100 cm
Ref:  0677
Schatting: 80/90€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 miniatuur portretten<br/>45 cm x 35 cm
Ref:  0678
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Dienbald versierd met een collage van vlindervleugels, ca. 1950
Ref:  0679
Schatting: 150/250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Havenzicht<br/>olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: Begin H.<br/> 58 x 78 cm
Ref:  0680
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Lot van 7 vossenpelsen
Ref:  0681
Artiest: Riedel Hélène (Troppau/Tsjechoslowakije 1901- Brussel 1991) (Tro
Schatting: 120/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Sparrenbos<br/>olieverf op papier <br/>53 cm x 37 cm
Ref:  0682
Schatting: 50/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Miniatuur spiegel<br/>Van verguld hout, h: 29 cm
Ref:  0683
Artiest: Entbrouckx J.A. (hedendaagse kunstenaar uit Tongeren)
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Moerenpoort in Tongeren<br/>Olieverf op doek, 1964, <br/>Gesigneerd: Entbrouckx J.A.<br/>40 cm x 50 cm
Ref:  0684
Schatting: 250/350€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Kachel van ijzer, ca. 1900
Ref:  0685
Artiest: Celis Marcel (hedendaagse Limburgse kunstenaar)
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Compositie<br/>Kleurenets, van Marcel Celis<br/>17 cm x 22 cm
Ref:  0686
Schatting: 40/60€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 trekpoppen<br/>van hout en tekstiel<br/>Indonesisch
Ref:  0687
Schatting: 60/75€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Sierstuk voor de motorkap van een Marris, ca 1930.
Ref:  0688
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
3 schaduwpoppen van buffelleder<br/>Indonesisch
Ref:  0689
Schatting: 500/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Kachel uit grootmoeders tijd<br/>om te warmen, te bakken en te stoven.<br/>met emaille tegels, ca 1900<br/>
Ref:  0690
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Stand Cup in Kan Shi stijl, h = 16 cm
Ref:  0691
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Landschap met paard<br/>ets, 47 x 60 cm
Ref:  0692
Schatting: 80/100€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
3 Kleurenlitho's<br/>Instinktieve geborgenheid, De dag van morgen, Samenscholing, <br/>32/80, 1973, 24 cm x 18 cm
Ref:  0693
Artiest: Binjé François (Luik 1835, Brussel 1900)
Schatting: 750/900€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Impressionistisch vijverlandschap<br/>olieverf op doek,Gesigneerd: Binjé F.<br/> 50 x 35 cm
Ref:  0694
Artiest: Hermans Paul Antoon Jacobus (° Hasselt 1898 - 1972)
Schatting: 350/450€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Zicht op de Zusterkloosterbeek te Bokrijk,<br/>Olieverf op doek, gemarouffleerd<br/>Gesigneerd: Paul Hermans<br/>24 x 32 cm
Ref:  0695
Schatting: 1200/1500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Landschap met schapen aan een rivier<br/>met mooie lijst<br/>Olieverf op doek, getekend TH, gedateerd: 1888
Ref:  0696
Schatting: 50/70€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Abstracte Op-Art compositie in blauw, olieverf op papier, gesigneerd Miodrag, 24 x 36 cm.
Ref:  0697
Schatting: 250/300€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Herenportret<br/>Olieverf op doek, gemarouffleerd;<br/>Frankrijk, ca 1770.<br/>10 x 8 cm
Ref:  0698
Schatting: 150/175€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bloemenstilleven,<br/>Olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: R. Tucker<br/>27 x 21 cm<br/>
Ref:  0699
Schatting: 300/400€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Terre tombant, surrealistische compositie gesigneerd Asada, olieverf op doek, 54 x 33 cm.
Ref:  0700
Schatting: 800/1200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bloemenstilleven met pioenrozen en riddersporen in mooie lijst<br/>Olieverf op doek,<br/>60 x 88 cm
Ref:  0701
Schatting: 300/400€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Romantisch landschap<br/>Olieverf op paneel, 19de eeuw.<br/>26 x 20 cm
Ref:  0702
Artiest: Geurten Marcel (Belgische school, 20ste eeuw)
Schatting: 400/500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bloemenstilleven<br/>olieverf op hard board, gesigneerd: Marcel Geurten<br/> 50 x 40 cm
Ref:  0703
Artiest: Byvoet A. (Hasseltse kunstenaar)
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bloemenstilleven<br/>Olieverf op doek,<br/>Gesigneerd: A. Byvoet<br/>Hasseltse kunstenaar
Ref:  0704
Schatting: 400/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
De vijver<br/>Olieverf op doek,<br/>Getekend, E. Le Brun<br/>40 x 58 cm
Ref:  0705
Schatting: 600/700€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Jezus op de koude steen<br/>Olieverf op paneel,<br/>Vlaamse School, 17de eeuw.<br/>34 x 26 cm
Ref:  0706
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Abstracte Op-Art compositie in blauw en bruin, olieverf op papier, getekend Miodrag, 32 x 40 cm.
Ref:  0707
Schatting: 250/300€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bloemstilleven<br/>olieverf op doek, gemarouffleerd,<br/>Gesigneerd: Seghin Amour<br/> 37 x 48 cm
Ref:  0708
Schatting: 400/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Maria, St. Janneke en het kindeke Jezus<br/>olieverf op doek, <br/>Vlaamse school, 18e eeuw, <br/>67 x 52 cm
Ref:  0709
Artiest: Baeyens (impressionistische Belgische school, 20ste eeuw)
Schatting: 500/600€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Amsterdams stadsgezicht<br/>olieverf op hard board, Gesigneerd: Baeyens<br/>49 x 60 cm
Ref:  0710
Schatting: 120/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Twee abstracte Op-Art composities in groen en bruin, olieverf op papier, getekend Miodrag,23 x 30 cm en 27 x 34 cm.
Ref:  0711
Schatting: 400/500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Aan de rand van het meer in de buurt van San Remo<br/>olie/doek,<br/>Gesigneerd: Schietzold R.<br/>45 x 68 cm
Ref:  0712
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
genreschilderij in de trant van David teniers, olieverf op paneel, 19de eeuw, 13.5 x 10 cm.
Ref:  0713
Artiest: Chanet Raoul (Schulen, °1935)
Schatting: 300/400€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Reeks van drie kleurrijke abstracte gouaches, gesigneerd Chanet, 34 x 53 cm.
Ref:  0714
Artiest: Craps Gaston (°Duisburg 1927)
Schatting: 250/300€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Zicht op Bel (gehucht van Geel)<br/>aquarel, op achterkant etiket: tentoonstelling Jacobsmitsmuseum 1996<br/>Gesigneerd: Gaston Craps<br/>52 x 73 cm
Ref:  0715
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Abstracte Compositie<br/>Gouache,<br/>69 x 98 cm
Ref:  0716
Artiest: Claerhout Jef (Tielt, 1937)
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Bantu moeder en kind<br/>gouache, signatuur op rectozijde, 56 cm x 37 cm
Ref:  0717
Artiest: De Pauw Willem (Brussel 1894 - Schaarbeek 1966)
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Portret van en jong meisje van het eiland Walcheren, <br/>monotypie,Gesigneerd: Willem De Pauw,<br/> 42 x 34 cm.
Ref:  0718
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Twee maal een West-Vlaams dorpsgezicht <br/>Aquarellen van Gombouckx<br/>38 x 53 cm
Ref:  0719
Artiest: Magoteau J. (Belgische shool 20ste eeuw)
Schatting: 200/250€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Coin de l'etang à Groenendael<br/>aquarel, Gesigneerd: Magoteau J. 1939, <br/>28 x 22,5 cm
Ref:  0720
Artiest: Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974)
Schatting: 600/800€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Zicht op de Hasselt vanuit het atelier van de kunstenaar, aquarel gesingeerd Pierre cox, 26 x 32 cm.<br/>Deze aquarel werd in 1958 uitgereikt als eerste prijs aan de Academie te Hasselt.
Ref:  0721
Artiest: Van Belleghem Roger (1922 - 2002)
Schatting: 250/350€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Innerlijk<br/>gemengde techniek op papier, gesigneerd Van Belleghem, 72 cm x 75 cm
Ref:  0722
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Stadszicht,<br/>Gehoogde pentekening<br/>Gesigneerd: Mayekoo<br/>26 x 35 cm
Ref:  0723
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Drie merkwaardige symbolistische tekeningen<br/>van Chineze inkt uit de 40'er jaren:<br/>- "De Blauwe tocht"<br/>- " Echnaton" en " Vries";<br/>Gesigneerd: John LT.<br/>25 x 17 cm
Ref:  0724
Schatting: 250/300€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Begijnhof van Aarschot<br/>pastel, ca 1950, 30 x 23 cm
Ref:  0725
Artiest: Van Haecke Jules Anton (Gent 1859 - St Niklaas 1991)
Schatting: 150/200€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Pittoresk hoekje te Gent<br/>Gekleurde potloodtekening<br/>Geigneerd: Jules Anton Van Haecke<br/>63 x 48 cm
Ref:  0726
Artiest: Bosschaert Jozef (Nederlandse School, 20ste eeuw.)
Schatting: 80/120€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Veine,<br/>Gemengde techniek, op karton.<br/>Gesigneerd: Jozef Bosschaert<br/>Nederlandse School, 20ste eeuw;<br/>53 x 53 cm
Ref:  0727
Artiest: Mulkers Urbain (Belgische School, 20ste eeuw.)
Schatting: 400/500€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Compositie in blauw<br/>Potloodtekening<br/>Gesigneerd: Urbain Mulkers<br/>Gedateerd: 1972.<br/>35 x 72 cm
Ref:  0728
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Vrouw<br/>van hout, h: 25 cm
Ref:  0729
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Fallussymbool van been<br/>h: 14 cm
Ref:  0730
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Staande figuur<br/>van hout, <br/>h: 31 cm
Ref:  0731
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 beeldjes van hard gebakken keramiek<br/>Afrikaans, h: 21 cm en 25 cm
Ref:  0732
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Figuur met grote oren<br/>van hout, <br/>h: 30 cm
Ref:  0733
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Gestileerde figuur<br/>van hout, h: 31 cm
Ref:  0734
Schatting: 30/40€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
2 vruchtbaarheidsfiguren<br/>van hout, <br/>h: 26 cm
Ref:  0735
Schatting: 100/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Cenofu beeld<br/>h: 54 cm
Ref:  0736
Schatting: 70/90€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Turquoise parelsnoer en cultuurparels met zilveren slot
Ref:  0737
Schatting: 80/100€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Parelsnoer <br/>van bergkristal en kwarts met zilveren slot
Ref:  0738
Schatting: 90/110€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Parelsnoer <br/>van witte cultuur parel met zilveren slot
Ref:  0739
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Parelsnoer <br/>van veelkleurige cultuurparels met zilveren slot
Ref:  0740
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Parelsnoer<br/>van citrine, onyx, cultuurparel met zilveren slot
Ref:  0741
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Parelsnoer <br/>van grijze cultuurparels met zilveren slot
Ref:  0742
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Parelsnoer <br/>van bloedkoraal met zilveren slot
Ref:  0743
Schatting: 60/80€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Dubbel parelsnoer <br/>met witte en grijze parels, 2 x 1 meter
Ref:  0744
Schatting: 125/150€
Toegewezen: Pas reçu
A.E.K.O.
Halsketting van zilver met grote fantasiestenen

[ Vorige ]  [ Alles zien ]

Bottin.be

Passé Passion Antiquités

Bottin.fr

<